Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Nasz regulamin

 1. Za każdym razem, gdy odwiedzasz naszą stronę, wyrażasz zgodę na zobowiązania wynikające z poniższych warunków użytkowania witryny.
 2. Dokładamy wszelkich starań, aby treści witryny były zgodne z aktualnym stanem wiedzy, dokładne i poprawne. Mogą się jednak zdarzyć usterki, pomyłki, nieścisłości lub błędy, za które przepraszamy.
 3. Dane rejestracyjne i inne niejawne dane osobowe chronimy ze szczególną starannością. Dokładamy ze swej strony wszelkich wysiłków, by zapewnić PT Użytkownikom prawo do ochrony prywatności i bezpieczeństwo niejawnych danych osobowych, jednak bez stuprocentowej gwarancji, ponieważ w Internecie nie można zagwarantować pełnego bezpieczeństwa każdej transmisji.  Wyraźnie oświadczamy, że nie gwarantujemy bezpieczeństwa danych przesyłanych z witryny i do witryny.
 4. Z naszego serwisu, a zwłaszcza z forum w pełni mogą korzystać tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Rejestracja wymaga podania imienia i nazwiska, nicka oraz adresu email, na który nowy użytkownik otrzyma link potwierdzający proces rejestracji.
 5. Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do wszystkich działów serwisu oraz możliwość umieszczania swoich wypowiedzi na forum.
 6. Na naszym forum obowiązują zasady Netykiety. Kto ich nie zna, niech szybko odwiedzi strony Wikipedii: Netykieta - Zachowania sprzeczne z netykietą będą skutkowały usunięciem z forum.
 7. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.
 8. Nie używaj słów uważanych powszechnie za wulgarne.
 9. Nie zamieszczaj treści niezgodnych z prawem obowiązującym w Polsce (np. nawołujących do przemocy, dyskryminacji rasowej, obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby, itp.).
 10. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum.
 11. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów językowych, zwłaszcza ortograficznych.
 12. Unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, nadaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł, odzwierciedlający jego treść.
 13. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.
 14. Przed założeniem nowego wątku na forum sprawdź, czy nie został już taki przez kogoś wcześniej założony (opcja SZUKAJ u góry strony).
 15. Pisząc nową wiadomość zwróć uwagę na to, aby znalazła się w odpowiednim dziale i nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach.
 16. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów. Pamiętaj, że w dziale "Nasze www". możesz umieścić linki wyłącznie do swojej strony lub bloga. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane.
 17. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu, zwłaszcza łamiącego zasady niniejszego regulaminu, bez podania uzasadnienia.
 18. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz, oraz numer IP twojego komputera będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
 19. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom.
 20. Administracja forum zastrzega sobie prawo do ewentualnych korekt regulaminu wynikających z przepisów prawa bądź bieżących potrzeb zgłaszanych między innymi przez użytkowników.
 21. W przypadkach, których niniejszy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku.

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ