Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Najlepsi zbieracze nakrętek w roku szkolnym 2016/17

Najlepsi zbieracze nakrętek

Trwa nasza akcja zbierania nakrętek. Pisaliśmy o niej TUTAJ.

W tym miejscu na bieżąco publikujemy wyniki naszej zbiórki oraz informacje o najlepszych zbieraczach nakrętek w naszej klasie i szkole.

Dołącz do nas. Wkręć się w pomaganie.

Imię i nazwisko Klasa Ilość nakrętek Liczba kuponów
Cierpica Daria 0a 45619 91
Szklarz Wiktoria VI 36000 72
Przepióra Rafał VI 30000 60
Uronek Marceli IA gim. 22545 45
Wójcikowski Mateusz VI 20000 40
Wójcikowski Szymon IIIb 15000 30
Grygiel Patryk IVb 13582 27
Marcinkowski Paweł IVb 13219 26
Barcińska Olga IVb 8200 18
Szałowski Michał IIIa 7994 15
Lichosik Adam IIb 7980 15
Konieczny Olaf IIIa 7962 15
Drej Jakub VI 7060 14
Stachura Oliwia IVb 6000 12
Kowalczyk Zuzanna VI 5629 11
Piec Igor IVb 5600 11
Popiel Kuba V 5500 11
Lis Hubert VI 4720 9
Chojnacki Mikołaj V 4700 9
Karpińska Wiktoria V 4500 9
Pawłowski Gracjan IB gim. 4300 8
Wdowiak Hubert IB gim. 4000 8
Wdowiak Szymon IIIb 3989 7
Domoradzki Dawid IVa 3890 7
Kowalczyk Krzysztof IVb 3800 7
Szklarz Aleksandra VI 3743 7
Mazur Sebastian V 3700 7
Piec   Adrian IIIa 3346 6
Stolarczyk Julia IIIa 3325 6
Lichosik Piotr Szymon IA gim. 3230 6
Ligęza Stanisław IIIa 3166 6
Zapała Laura IVb 2831 5
Kukla Wiktoria IIIa 2460 4
Kisiel Bartosz VI 2400 4
NN NN 2400 4
Marcinkowski Piotr V 2320 4
Pytlos Magdalena IVa 2310 4
Dzięcioł Seweryn IVb 2236 4
Robak Klaudia IIIb 2227 4
Domoradzki Oskar IIb 2217 4
Raczyński Błażej IVb 2200 4
Patyński Bartłomiej VI 2200 4
Kasza Dominik VI 2192 4
Dziedzic Bartłomiej IIIa 2110 4
Limanowski Wiktor V 2100 4
Kwaca Maks IIb 2010 4
Zieliński Piotr V 2000 4
Łączek Zuzanna VI 2000 4
Michalik Hubert VI 2000 4
Piorun Paweł IB gim 2000 4
Dachowski Fabian V 1850 3
Szyndler Dawid IVa 1800 3
Piskorek Maja VI 1790 3
Dzięcioł Seweryn IVb 1706 3
Mulewicz Mateusz VI 1700 3
Migacz Katarzyna IB gim 1700 3
Dziedzic Bartłomiej IIIa 1700 3
Macander Piotr IVb 1680 3
Kowalczyk Julia Małgorzata VI 1676 3
Zagrodzka Natalia VI 1650 3
Koźmińska Emilia IIIa 1605 3
Lichosik Kacper V 1580 3
Jasnos Marta IB gim 1546 3
Dziedzic Dawid IIb 1510 3
Poddębniak Martyna VI 1500 3
Gacia Kamila V 1500 3
Kowalczyk Oliwia VI 1400 2
Kowalczyk Kamila IVb 1386 2
Picheta Karolina IIa 1355 2
Gacia Anna IVa 1316 2
Przepióra Julia IIa 1313 2
Krzysztoszek Błażej V 1300 2
Rogala Gabriela II gim 1272 2
Kowalczyk Dominik IVa 1220 2
Kowalczyk Julia Amanda VI 1180 2
Stolarczyk Magdalena II gim 1150 2
Pytlos Tomasz VI 1140 2
Maciołek Nastazja IB gim 1125 2
Migacz Kacper IIa 1120 2
Mazur Przemysław 0a  1100 2
Drzewiecki Szymon 1027   2 
Kowalczyk Małgorzata 0b 1024 2
Drej Zuzanna IIIa 1010 2
Kowalczyk Oskar IIa 1010 2
Picheta Miłosz IIa 1004 2
Ostojska Natalia IIIb 1000 2
Lichosik Izabela IVb 1000 2
Stolarczyk Bartłomiej IVb 1000 2
Karpiński Dominik IIa 1000 2
Patyńska Nikola IIIb 1000 2
Sobczyk Karol IVb 980 1
Zagrodzki Sebastian IIa 950 1
Lichosik Piotr IA gim 940 1
Klim Patrycja IVa 911 1
Domoracki Kacper VI 900 1
Mietelska Aleksandra III gim 880 1
Kowalczyk Oliwier IIb 840 1
Omasta Seweryn IIIb 831 1
Klim Jakub IIa 820 1
Kowalik Cezary V 801 1
Kisiel Martyna IIIa 800 1
Lesiak Anita IIIb 750 1
Orzeł Łukasz IIIb 700 1
Pakuła Konrad IIIa 678 1
Bratek Patryk VI 670 1
Arwaj Szymon V 650 1
Majecka Martyna IGa 631 1
Arwaj Daria IGb 570 1
Kościołek Patrycja IVb 552 1
Bernacki Kacper V 535 1
Kowalczyk Przemysław IIb 530 1
Stolarczyk Kacper 0a 516 1
Lichosik Igor IIIb 500 1
Lichosik Anna IIIb 500 1
Kowalczyk Kacper V 500 1
Fitas Izabela  0a 480  
Kowalczyk Alan 0b   470   
Skowron Tomasz V 450  
Kowalczyk Maja IIb 420  
Kowalik Erwin 0a 400  
klasa IIIb IIIb 375  
Skowron Bartosz VI 360  
Patyński Dawid IVa 325  
Mazur Oliwia IIIa 310  
Nowicka Anna N 300  
Fitas Radomir IIIa 300  
Omasta Mateusz IVa 280  
Stolarczyk Paulina 0a 275  
Marcinkowska Magdalena N 250  
Michalik Oliwia IVa 230  
Michalik Wiktoria IVa 230  
Szczukocki Bartłomiej IVb 200  
Kowalczyk Filip 0a  122  
Pękala Natalia 0a  86   

W tym roku szkolnym do akcji przystąpiły:

  1. oddział przedszkolny "A" - 48598
  2. oddział przedszkolny "B" - 1494
  3. klasa II"A" - 8572
  4. Klasa II"B"- 15507
  5. klasa III"A" - 35066
  6. klasa III"B" - 26872
  7. klasa IV"A" - 12812
  8. klasa IV"B" - 64457
  9. klasa V - 35013
  10. klasa VI - 131910
  11. klasa I"A" G - 27346
  12. klasa I"B" G - 15241
  13. klasa IIG - 2422
  14. klasa IIIG - 880
  15. Inni - 2950

Czekamy na następnych...

DOTYCHCZAS ZEBRALIŚMY 429140 NAKRĘTEK (OK. 1015 KG)

Prosimy o więcej...

Bookmark and Share

Pomagamy - nakrętki

Włącz się do akcji - punkt zbiórki nakrętek znajduje się w naszej szkole

Twoje kliknięcie to obiad dla głodnego dziecka

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ