Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Najlepsi zbieracze nakrętek w roku szkolnym 2017/18

Najlepsi zbieracze nakrętek

Trwa nasza akcja zbierania nakrętek. Pisaliśmy o niej TUTAJ.

W tym miejscu na bieżąco publikujemy wyniki naszej zbiórki oraz informacje o najlepszych zbieraczach nakrętek w naszej klasie i szkole.

Dołącz do nas. Wkręć się w pomaganie.

Imię i nazwisko Klasa Ilość nakrętek Liczba kuponów
 Szklarz Wiktoria VII 54700 109
 Marcinkowski Paweł Vb 41851 83
 Cierpica Daria 0A 30989 61
 Przepióra Rafał VII 24900 49
 Kowalczyk Zuzanna VII 17320 34
 Uronek Marceli IIGa 15864 31
 Cierpica Daria 0A 12289 24
 Kowalczyk Natalia IVb 10000 20
 Kowalczyk Krzysztof Vb 9000 18
 Mulewicz Mateusz  VII 8550 17
 Mikołajczyk Kacper Va 8500 17
 Kowalczyk Oliwia VII 7800 15
 Barcińska Olga  Vb 7400   14 
 Mogielski Adam IIIb 7350 14
 Lichosik Adam IIIb 7280 14
 Drej Kuba VII 7100 14
 Domoradzki Dawid Va 6830 13
 Szałowski Bartłomiej IIGb 6710 13
 Bernacki Kacper VI 6480 12
 Karpiński Edward VII 6340 12
 Robak Klaudia IVb 6056 12
 Picheta Nikola Va 6000 12
 Raczyński Błażej Vb 6000 12
 Grygiel Patryk Vb  5692 11
 Budzowska Natalia IIIG 5550 11
 Piec Igor Vb 5244 10
 NN NN 5195 10
 Marcinkowski Piotr VI 5076 10
 Janiszewski Adam IVb 5000 10
 Wójcikowski Mateusz VII 5000 10
 Wójcikowski Szymon IVb 5000 10
 Stachura Oliwia Vb 4800 9
 Kamińska Mariola N 4700 9
 Pytlos Tomasz VII 4530 9
 Zagrodzka Natalia VII 4223 8
 Wdowiak Szymon IGb 4220 8
 Wdowiak Hubert IIGb 4000 8
 Orzeł Łukasz IVb 3700 7
 Marcinkowski Maciej VI 3665 7
 Wrzeszcz Wiktor IVb 3510 7
 Dziedzic Bartłomiej IVa 3500 7
 Karpińska Wiktoria VI 3400 6
 Dzięcioł Seweryn Vb 3330 6
 Kowalczyk Dominik Va 3310 6
 Szyndler Dawid Va 3050 6
 Słoma Nikola IIIb 3020 6
 Lichosik Kacper VI 2984 5
 Łapot Julita Ib 2860 5
 Waloska Daria Ia 2800 5
 Karpiński Dominik IIIa 2600 5
 Stolarczyk Klaudia VII 2550 5
 Dziedzic Dawid IIIb 2500 5
 Chojnacki Mikołaj VI 2500 5
 Zagrodzki Sebastian IIIa 2500 5
 Lichosik Piotr Szymon IIGa 2360 4
 Migacz Kacper IIIa 2300 4
 Ptaszek Michał VI 2245 4
 Bratek Patryk VII 2210 4
 Kowalczyk Filip Ia 2200 4
 Stolarczyk Kacper Ia 2184 4
 Pawłowski Gracjan IIGb 2150 4
 Domoradzki Kacper VII  2131   4 
 Błażejczyk Olga 0B 2115 4
 Macander Piotr Vb 2050 4
 Dachowska Gabriela Ia 2000 4
 Dachowski Fabian VI 2000 4
 Dachowski Nikodem IVb 2000 4
 Kisiel Bartosz VII 2000 4
 Wdowiak Antoni 0B 2000 4
 Popiel Kuba VI 2000 4
 Zapała Laura Vb 1923 3
 Kowalczyk Alan Ib 1900 3
 Stolarczyk Magdalena IIIG 1900 3
 Patyński Bartłomiej VII   1820  3 
 Piec Wiktoria Ia 1808 3
 Gołdyn Wojciech IVa 1800 3
 Kościołek Patrycja Vb 1750 3
 Stolarczyk Natalia Ib 1700 3
 Barciński Maciej Ib 1700 3
 Patyńska Nikola IVb 1700 3
 Ostojska Natalia IVb 1700 3
 Krzysztoszek Błażej  VI 1650 3
 Wójcik Julia IIIa 1643 3
 Przepióra Julia IIIa 1586 3
 Kowalczyk Kacper VI 1500 3
 Gacia Anna Va 1500 3
 Gacia Judyta Ia 1500 3
 Sobczyk Piotr VI 1438 2
 Świetlica szkolna SW 1413 2
 Drzewecki Szymon VI 1400 2
 Dajczer Jakub 0A   1384
 Arwaj Szymon VI 1337 2
 Kowalczyk Julia Małgorzata VII 1300 2
 Kasza Dominik VII 1287 2
 Staroszczyk Jan 0B 1286 2
 Hernes Nikola 0A 1210 2
 Lichosik Iza Vb 1200 2
 Stolarczyk Bartek Vb 1200 2
 klasa IVa IVa 1200 2
 Spurek Małgorzata 0B 1020 2
 Zieliński Piotr VI 1000 2
 Ligęza Stanisław IVa 1000 2
 Mazur Sebastian VI 1000 2
 Kowalczyk Oskar IIIa 1000 2
 Mazur Alicja Ia 1000 2
 Ostojska Natalia IVb 980 1
 Stolarczyk Paulina 0A  961   1 
 Sobczyk Karol V 826 1
 Skowron Tomasz VI 808 1
 Lichosik Anna IVb 800 1
 Lichosik Igor IVb 800 1
 Kasza Bartłomiej Ia 750 1
 Limanowski Wiktor VI 614 1
 Lesiak Anita IVb 608 1
 Jasnos Marta IIGb 600 1
 Szczukocki  Bartlomiej Vb 600 1
 Ostojska Anna IIIB  585   1 
 Kisiel Martyna IVa 500 1
 Sobczyk Karol Vb 441  
 Fitas Iza 0A 440  
 Kowalik Cezary VI 400  
 Józefowska Natalia Va 388  
 Lesiak Anita IVb 368  
 Kwaca Maksymilian IIIB  360   
 Pawlak Maciej Va 350  
 Sitkowska Sandra Ia 306  
 Kowalik Erwin Ia 300  
 Omasta Mateusz Va 287  
 Kowalczyk Małgorzata 0B 210  
 Staroszczyk Ignacy Ia 171  
 Józefowska Kinga Va 140  
 Sitkowski Oskar Ia 100  

Aktualizacja danych: 2018-06-21; 18:14:00

W tym roku szkolnym do akcji przystąpiły:

  1. oddział przedszkolny "A" -  34984
  2. oddział przedszkolny "B" - 6631
  3. klasa I"A" - 15119
  4. klasa I"B" - 8160
  5. klasa III"A" - 11629
  6. klasa III"B" - 21095
  7. klasa IV"A" - 8000
  8. klasa IV"B" - 45094
  9. klasa V"A" - 30355
  10. klasa V"B" - 92866
  11. klasa VI - 41497
  12. klasa VII - 158461
  13. klasa II"A" G - 18224
  14. klasa II"B" G - 13460
  15. klasa IIIG - 7450
  16. świetlica - 1413
  17. Inni - 5195

Czekamy na następnych...

DOTYCHCZAS ZEBRALIŚMY 519633 NAKRĘTKI (OK. 1228,0 KG)

Prosimy o więcej w przyszłym roku szkolnym

Bookmark and Share

Pomagamy - nakrętki

Włącz się do akcji - punkt zbiórki nakrętek znajduje się w naszej szkole

Twoje kliknięcie to obiad dla głodnego dziecka

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ