VIII Rejonowy Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Strofy o lesie” w Kluczewsku

Po raz kolejny nasi uczniowie pięknie zaprezentowali się podczas konkursu recytatorskiego. 19 marca br. w Zespole Przedszkolno – Szkolnym w Kluczewsku odbył się VIII Rejonowy Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Strofy o lesie” zorganizowany przez Bibliotekę Szkolną i Samorząd Uczniowski. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół: Bebelna, Bukowy, Dobromierza, Komornik, Konieczna, Krzętowa, Kurzelowa, Oleszna, Rudy Malenieckiej, Włoszczowy oraz Kluczewska. Recytatorów oceniało jury w składzie:

Justyna Kowalska – kierownik Biblioteki Pedagogicznej we Włoszczowie
Monika Bakalarz – pracownik Urzędu Gminy ds. organizacji pozarządowych
Beata Gieroń – kierownik Domu Kultury w Kurzelowie
Monika Kryczka – członkini Dyskusyjnego Klubu Książki w Kluczewsku
Zbigniew Woldański – reżyser, aktor, autor tekstów i kompozytor -Dom Kultury we Włoszczowie
Bożena Ławińska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Kluczewsko

Do recytacji przystąpiło 28 uczniów w trzech kategoriach wiekowych.
Naszą Szkołę reprezentowali: Karolina Kowalczyk z klasy III, Antek Mikołajczyk z klasy V i Julia Bernacka – uczennica klasy VI. Wszyscy przepięknie recytowali wiersze związane z tematyką lasu.
Laureatką VIII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem: „Strofy o lesie” została
Karolinka Kowalczyk, która w swojej kategorii wiekowej klas I- III zajęła zaszczytne I miejsce
Opiekunami uczennic były Panie Iwona Kwaca, Bogusława Tkaczyk – Omasta i Teresa Szczepańska. Cieszymy się z artystycznych osiągnieć Wspaniałych Recytatorów i życzymy kolejnych sukcesów.