VII Wojewódzkie Warsztaty Metodyczne z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Zmieniamy się dla naszych kochanych uczniów, ich rodziców - szkolimy się, pogłębiamy swoje kompetencje. 26 maja 2023 r. pedagog szkolny/specjalny Anna Nowicka, pedagog specjalny Justyna Michałek, wraz z dyrektorem Rafałem Pacanowskim, wzięli udział w VII Wojewódzkich Warsztatach Metodycznych z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Organizatorem spotkania był Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Kielcach - Bursa Szkolna Nr 2. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. Świętokrzyski Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Kielce.