Sukces naszych uczniów w VI Gminnym Przeglądzie Talentów w Językach Obcych

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z naszej szkoły odnieśli sukces w VI Gminnym Przeglądzie Talentów w Językach Obcych, który odbył się 29 maja w Szkole Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie:
I miejsce w kategorii język niemiecki – klasy VII-VIII zajął ADAM LICHOSIK z klasy 8b za wykonanie piosenki „Halleluja”
II miejsce w kategorii język angielski – klasy IV-VIII zajęła NATALIA STOLARCZYK z klasy 6 za wykonanie piosenki "Shallow"
I miejsce w kategorii język angielski – klasy I-III zajęła KAROLINA KOWALCZYK z klasy 2 za wykonanie piosenki „Mamma mia”.

Serdecznie gratulujemy!
Do konkursu uczniów przygotowały: Pani Brygida Jasnos, Pani Emilia Czapla oraz Pani Małgorzata Stolarczyk.