Dziękujemy naszym nauczycielom

Okazją do podziękowań była uroczysta akademia, która odbyła się w przeddzień Święta Edukacji Narodowej, tj. 13.10. 2009 roku. Zgromadziła ona wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy II pod kierunkiem p. B. Szmulik. Znalazły się w nim wiersze i piosenki, którymi uczniowie wyrazili swą wdzięczność pedagogom za trud nauczania i wychowania.

Następnie pan Dyrektor podziękował nauczycielom za ich trudną pracę i niektórym z nich wręczył nagrody. Wszyscy przedstawiciele kadry pedagogicznej otrzymali drobne upominki od Samorządu Uczniowskiego, a pan Dyrektor ogromną laurkę z okazji imienin.

Z kolei panie z Rady Rodziców zaprosiły wszystkich gości na poczęstunek.

Jesteśmy przekonane, że dla nauczycieli był to bardzo miły dzień.

Aleksandra Lichosik, kl. V

Ewa Niewiadomska, kl. V