Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 15 października 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Tradycyjnie w tym dniu zostały też wręczone nagrody dla nauczycieli za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w roku szkolnym 2018/2019. Nagrody Wójta Gminy Krasocin wręczyli pan Ireneusz Gliściński wraz z panią Ireną Kuśmierczyk – Kierownik SCO w Krasocinie, a nagrody Dyrektora Szkoły – pani Zofia Marcinkowska.

Przy tej okazji zostało wypowiedzianych wiele pięknych słów i życzeń pod adresem nauczycieli. Podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły wraz z najlepszymi życzeniami dla wszystkich nauczycieli i pracowników obsługi złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Joanna Drej.

Po wręczeniu nagród rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas drugich i trzecich pod kierunkiem p. Zdzisławy Kowalczyk, p Małgorzaty Skoczek i p. Iwony Kwacy. O wystrój sali zadbał p. Andrzej Kowalczyk. Młodzi artyści słowem, pieśnią i tańcem w pięknych strojach uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. W wierszach i piosence uczniowie podkreślali swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli, ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi złożyli także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz obdarowali ich samodzielnie przygotowanym słodkim upominkiem.

Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ