II Szkolny Konkurs Recytatorski

29 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się II Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I- III od hasłem: " Mój ulubiony wiersz". Celem imprezy było przede wszystkim odkrywanie i rozwijanie talentów recytatorskich oraz rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji .

Do konkursu przystąpiło 25 uczniów, którzy wspaniale się zaprezentowali. Komisja konkursowa w składzie: Pani wicedyrektor Teresa Szczepańska, Pani Małgorzata Skoczek, Pani Zdzisława Kowalczyk wyłoniła następujących zwycięzców i wraz z Panem dyrektorem Rafałem Pacanowskim wręczyła dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców:

I miejsce: Nadia Kwaca, Zuzanna Skiba, Aleksandra Gaik, Karolina Kowalczyk
II miejsce: Paweł Bobiński, Lena Sitkowska, Amelia Bobińska, Ignacy Drej
III miejsce: Zuzanna Szyndler, Natalia Stępień, Zofia Arkit, Adrianna Drej

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów. Szczególne podziękowania kierujemy do emerytowanych ekspertek nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, które zechciały wziąć udział w pracach komisji konkursowej.

Organizatorki konkursu: p. Iwona Kwaca, p. Barbara Mulewicz.