Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

KONKURS SZOPEK I STROIKÓW BOŻONARODZENIOWYCH

22 grudnia 2017 r. , zgodnie z wieloletnią tradycją przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu na najładniejszą szopkę i stroik bożonarodzeniowy. Pomysłodawcami oraz autorami regulaminu tegorocznej edycji byli p. M. Kamińska i p. A. Kowalczyk, we współpracy z Dyrektorem szkoły p. Zofią Marcinkowską.

Do konkursu przystąpiła rekordowa liczba – 72 uczniów z naszej placówki w trzech kategoriach: kl. ,,O” ,I-III ,IV –VI, VII-GIM .

Powołana Komisja Konkursowa przygotowała wielką wystawę zgłoszonych prac i nagrodziła wszystkich uczestników konkursu. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.  Uczestnicy, którzy zajęli  drugie i trzecie miejsce oraz autorzy prac wyróżnionych i wszyscy pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz tabliczką smacznej czekolady. Nagrody wręczyli: Wójt Gminy Krasocin p. Ireneusz Gliściński, Dyrektor szkoły p. Zofia Marcinkowska oraz p. Andrzej Kowalczyk.

Ostatnim punktem uroczystości było zrobienie wspólnego pamiątkowego zdjęcia nagrodzonych uczniów, zaproszonych gości, dyrekcji oraz organizatorów.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie fundatorom nagród, dyrekcji, uczestnikom konkursu oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia przedświątecznego spotkania w naszej szkole.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ