Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Wzięliśmy udział w konkursie recytatorskim w Kluczewsku

W dniu 16 listopada 2017 r. troje uczniów reprezentowało naszą szkołę w III Rejonowym Konkursie Recytatorskim „Otuleni jesienią”, zorganizowanym przez bibliotekę szkolną w Zespole Przedszkolno - Szkolnym w Kluczewsku. Mieli oni okazję rywalizować z kilkudziesięcioma recytatorami ze szkół w Bebelnie, Bukowie, Czarncy, Dobromierzu, Kluczewsku, Komornikach, Koniecznie, Krzętowie i Mieczynie.

W kategorii uczniów klas I–III wyróżnienie otrzymała Judyta Drej, uczennica klasy IIIa.

Wśród uczniów klas IV–V trzecie miejsce zajął uczeń klasy Vb Krzysztof Kowalczyk.

W kategorii klas VI- VII reprezentowała naszą szkołę uczennica klasy VI Wiktoria Karpińska.

Nasi uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pani Barbary Mulewicz i pana Edwarda Karpińskiego.

Dla uczestników recytatorskich zmagań organizatorzy, oprócz dyplomów i nagród wręczanych przez pana Sławomira Krzysztofika - wizytatora Kuratorium w Kielcach, przygotowali niespodziankę - taniec do utworu „Deszczowa piosenka” oraz inscenizację taneczno-ruchową w wykonaniu przedszkolaków.

Naszym koleżankom i koledze gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach.

  

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ