Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Pij mleko - eliksir młodości

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Agencję Rynku Rolnego. W tym roku przebiegał on pod hasłem: Chcesz mieć zdrowe zęby, Chcesz mieć mocne kości, Pij codziennie mleko-eliksir młodości !

Warunkami uczestnictwa w konkursie był udział szkoły w programie „Dopłaty do spożycia mleka i przetworów mlecznych w placówkach oświatowych” oraz nadesłanie prac plastycznych lub literackich do oddziału terenowego ARR w Kielcach.

Uczniowie naszej szkoły wykonali 25 prac plastycznych oraz 15 prac literackich.

Szczęście uśmiechnęło się do najmłodszego reprezentanta naszej szkoły: Damiana Marcinkowskiego z oddziału przedszkolnego. Praca szczęśliwca zdobyła wyróżnienie.

Chłopiec został zaproszony na Galę Finałową Konkursu zorganizowaną 21 marca  w Wojewódzkim Domu Kultury. Sukces Damian jest tym większy, że do udziału w konkursie zostało zgłoszonych aż 2000 prac plastycznych.

Podczas imprezy nasz młody artysta odebrał dyplom oraz nagrodę rzeczową. Ponadto jego dzieło wzbogaciło zorganizowaną przez organizatorów wystawę prac plastycznych dzieci.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uczniowie naszej szkoły również zaistnieją na Gali Finałowej konkursu.

Redakcja

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ