Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

V Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole organizowany jest Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Wielu uczniów chętnie bierze w nim udział. Tak też było w tym roku. W V Szkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych wzięło udział 41 uczniów. Szopki zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym, tak by wszyscy mogli je oglądać i podziwiać. Ekspozycja od początku budziła ogólny zachwyt uczniów, nauczycieli, rodziców i odwiedzających naszą szkołę gości, gromadziła uczniów w czasie przerw i wprowadzała w świąteczny nastrój.

Prace zgłoszone do konkursu zachwyciły Jurorów oryginalnymi pomysłami, zastosowaniem naturalnych materiałów oraz elementów wykonanych własnoręcznie. Komisja w składzie: dyrektor szkoły p. Zofia Marcinkowska, p. Anna Mietelska i p. Iwona Kwaca miała bardzo trudne zadanie, ale po długich obradach udało się wybrać laureatów.

Rozdanie nagród miało miejsce 22 grudnia 2011 r., po zakończeniu Jasełek.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

KATEGORIA KL. 0-III

I MIEJSCE: JULIA ORZEŁ, KL. II; KAROL SIWEK, KL.II

II MIEJSCE: JULIA OMASTA, KL. II; PATRYK BRATEK, KL. I

III MIEJSCE: OLA DRZEWIECKA, KL.II; ROKSANA SZCZUKOCKA, KL. II

WYRÓŻNIENIA: SZYMON DRZEWIECKI, KL. 0; DOMINIK KOWALCZYK, KL. 0; EMILIA KLIMCZYK, KL.II; HUBERT WDOWIAK, KL. II; MAJA MIKOŁAJCZYK, KL. II; PIOTR LICHOSIK, KL. II; DARIA ARWAJ, KL. II; PAWEŁ KOMISARCZYK, KL.II; MARTA JASNOS, KL. II; GRACJAN PAWŁOWSKI, KL.II; JUSTYNA MACANDER, KL.II; ADRIAN KOWALCZYK, KL.II; KINGA GOŁDYN, KL.II; KASIA MIGACZ, KL. II; MATEUSZ MULEWICZ, K.L I; HUBERT SIMLAT, KL. II; MARTYNA MAJECKA, KL.II; ROKSANA LESIAK, KL. III; WIKTORIA PICHETA, KL. III; ANETA PATYŃSKA, KL.II; PRZEMEK MAZUR, KL.II

KATEGORIA KL. IV-VI

I MIEJSCE: KRZYSZTOF PRYT, KL. VI

II MIEJSCE: DOMINIKA MULEWICZ, KL. IV

IIII MIEJSCE: RADOSŁAW SITKOWSKI, KL. IV

WYRÓŻNIENIA: OLA MIETELSKA, KL. IV; KINGA GWÓŹDŹ, KL. IV; JAKUB KUŚMIERCZYK, KL. IV; PATRYCJA GOŁDYN, KL. IV; PRZEMEK SITKOWSKI, KL. VI; MARLENA SZCZUKOCKA

KATEGORIA GIMNAZJUM

I MIEJSCE: WOJTEK WÓJCIK, KL. II

II MIEJSCE: WERONIKA OMASTA, KL.I; KLAUDIA KOWALCZYK

IIII MIEJSCE: PIOTR CUPRIAN, KL. II

MATEUSZ DESKA, KL. III

Organizatorami konkursu byli: p. Dorota Sitkowska, p. Bogusława Tkaczyk- Omasta, p. Mariusz Deska.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu za trud włożony w pracę, krzewienie tradycji, oryginalność w tworzeniu ,, małych dzieł sztuki".

Nagrody tradycyjnie ufundowała Rada Rodziców.

Serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ