Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Święto Kobiet

Ach……. Nareszcie nadszedł ten niezwykły dzień, oczekiwany przez wszystkie kobiety. Nasze święto – Święto Kobiet. W naszej szkole również hucznie go obchodzono. Chłopcy nie zapomnieli o tym ważnym dniu (no, może nie wszyscy!). Każdy jednak chciał sprawić przyjemność „solenizantkom” choćby miłym i ciepłym słowem. Z tej okazji uczniowie SP i Gimnazjum pod kierunkiem p. R. Grabca przygotowali także akademię. Były piękne, wzruszające wiersze… W międzyczasie odwiedził nas słynny zespół „KOTY”. Nie zabrakło też Mariana i Heli.

W naszych skromnych progach zagościła też Pigwa, ale największą furorę zrobiła scenka „Z życia wzięte” przygotowana przez dziewczęta z klasy I Gim.

Ci, którzy nie widzieli tego przedstawienia, naprawdę mają czego żałować. Tak więc kobiety i kobietki z naszej szkoły bardzo miło spędziły ten szczególny dzień w roku.

Kasia Skwarek, kl. VI

 

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ