Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Mikołaj w szkole

Jak co roku w naszej szkole szóstego grudnia obchodziliśmy Mikołajki. Czerwony, piękny, strój założył na siebie Damian Bernacki z klasy II naszego gimnazjum. W rolę aniołka wcieliła się Marta Błażejewicz, a za diabełka przebrała się (choć nie musiała) Agnieszka Lis.

O godzinie dziewiątej rano Mikołaj położył na swoich plecach pierwszy worek i udaliśmy się do klasy pierwszej. Następnie odwiedzaliśmy pozostałych uczniów, zaczynając od klas najmłodszych. Oprócz pięknych prezentów niektórym wręczyliśmy też rózgi, bo podobno byli bardzo niegrzeczni.

Oczywiście "święty" Mikołaj nie zapomniał o nauczycielach oraz gabinecie pana Dyrektora, czego może dowodzić umieszczone tutaj zdjęcie.

Niestety, to nie był koniec tej ciężkiej, ale bardzo miłej pracy, albowiem w samo południe z największym workiem udaliśmy się do zeróweczki. Tam dzieciaki wraz z ekipą św. Mikołaja świetnie się bawiły. Później przyszedł czas na rozdanie prezentów. Wszyscy byli z nich bardzo zadowoleni.

Mikołaj również "był wniebowzięty" , ponieważ dostał śliczne laurki wykonane przez najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Marta Błażejewicz

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ