Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Dzień Samorządu Szkolnego

Jak co roku 21 marca obchodziliśmy Dzień Wiosny oraz Dzień Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z tradycją naszej szkoły, tylko na ten dzień, przekazano symboliczne klucze do szkoły nowemu dyrektorowi. Po apelu, na którym przedstawiono także „uczniowskie grono pedagogiczne” i harmonogram imprezy, wszyscy udaliśmy się na boisko, aby spalić Marzannę.

Zadowoleni wróciliśmy na salę gimnastyczną, gdzie zaczęliśmy zabawę. Każda klasa popisywała się swoimi umiejętnościami plastycznymi, wykonując plakat pod hasłem „Woda”, ponieważ w tym roku była ona naszym motywem przewodnim. Prace wszystkich uczniów ozdabiały salę gimnastyczną, a na koniec zostały ocenione prze jury.

Następnie obejrzeliśmy przedstawienie pt. „ Woda- niezwykła substancja” przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Później odbył się konkurs dotyczący wody, gdzie przedstawiciele klas prezentowali swoją wiedzę na temat tej właśnie substancji. Nie mogło w tym dniu zabraknąć oczywiście „Szansy na sukces”. Każda klasa przygotowała piosenkę, którą oryginalnie wykonała.

Po wręczeniu nagród za poszczególne konkursy rozegrany został mecz piłki siatkowej nauczyciele kontra uczniowie. Wszyscy świetnie się bawili!

Liwia Budzynowska, Natalia Grabiec kl. III A

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ