Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Dzień Kobiet w naszej szkole

08.03.2018 r. w naszej szkole  odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet  przygotowana przez chłopców z  klasy IIa, III gimnazjum oraz VII w składzie:  Karol, Przemek, Marceli, Paweł, Piotrek Sz., Piotrek , Marcel, Adrian, Tomek i Mateusz  pod kierunkiem p. Mariusza Deski.

Panowie w żartobliwy sposób pokazali jak bardzo ważna i potrzebna jest kobieta dla mężczyzny w życiu codziennym.  Odnieśli się do czasów prehistorycznych jak i współczesnych, dlatego temu dniu przyświecało hasło: "Z kobietami źle, ale bez nich jeszcze gorzej".

Ala i Gabrysia z klasy III gimnazjum przepięknie zaprezentowały się w  piosence "Być kobietą".

Na zakończenie wszystkim kobietkom małym i dużym zaśpiewano "Sto lat", złożono życzenia: uśmiechu na twarzy, zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu oraz wręczono kwiaty - różyczki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ