Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Bierzemy udział w biciu rekordu!

16.10.2018 obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca.

Z tej okazji w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Ratujemy i uczymy ratować" zgłosiliśmy naszą szkołę do półgodzinnej próby ustanowienia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób na terenie całego kraju.

W naszej szkole całe wydarzenie odbędzie się 16 października 2019 roku (środa) w godz. 12:00 – 12:30 w sali gimnastycznej i polegać będzie na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na fantomach. W wydarzeniu wezmą udział uczniowie klasy klas I-III oraz oddział przedszkolny.

Organizatorem ogólnopolskiego bicia rekordu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Celem tej akcji jest:

  • promowanie nauki pierwszej pomocy,
  • popularyzacja wiedzy na temat tego, jak w praktyce wykonać resuscytację krążeniowo – oddechową,
  • integracja społeczności szkolnej.

Startujemy 16.10.2019 o godz. 12.00

Iwona Kwaca, Zdzisława  Kowalczyk

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ