Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

Już 14 stycznia 2018 r. (niedziela) w całej Polsce oraz kilkudziesięciu miejscach na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja będzie zbierać pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Tradycyjnie już wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej w Olesznie będą w tym dniu kwestować na placu przy Kościele Parafialnym w Olesznie.

Zachęcamy wszystkich chętnych do wsparcia tej akcji. Dzięki naszym, nawet tym najdrobniejszym wpłatom i naszemu zaangażowaniu w te działania, możemy sprawić, że każde nowo narodzone chore dziecko będzie mogło skorzystać z zakupionego specjalistycznego sprzętu medycznego ratującego jego życie i zdrowie.

Wierzymy, że przekazane pieniądze w tę styczniową niedzielę poprawią los wszystkich potrzebujących. Fajnie jest być razem, bez względu na wiek i przekonania. I to jest chyba najważniejsza rzecz, która powinna nam przyświecać w tym dniu.

Wolontariuszki z Oleszna

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ