Get Adobe Flash player

Świąteczne konkursy

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w całym roku. W tym czasie, szczególnie przed laty, zarówno dorośli jak i dzieci z wielką radością wykonywali ozdoby świąteczne, stroiki, łańcuchy na choinkę, figurki aniołków, szopki. Dla przypomnienia i zachęcenia dzieci do czerpania z bogatych rodzimych tradycji już w listopadzie w naszej szkole został ogłoszony konkurs na wykonanie najpiękniejszej szopki bożonarodzeniowej, Zgodnie z wieloletnią tradycją, w ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac. Zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. Organizatorzy mieli bardzo trudne zadanie, by wybrać spośród tylu wspaniałych prac te najładniejsze. Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i słodkości a pozostali uczniowie dyplomy, upominek świąteczny i słodości. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców przy ZPO w Olesznie za ufundowanie nagród rzeczowych. 

Oto wyniki konkursu:
Klasy I - III
I miejsce – Hanna Waligóra kl. IIa
II miejsce –Zofia Pałka kl. IIa II miejsce - Natalia Stępień kl. IIa
III miejsce –Szymon Kowalczyk kl. IIb
Udział: Zofia Arkit kl. IIb, Zuzanna Szyndler kl. I
Klasy IV - VII
I miejsce –Nikola Hernes kl. V I miejsce - Hanna Siwek kl. IV
II miejsce –Fabian Banasik kl. IV II miejsce -Szymon Pijewski kl. V
III miejsce – Helena Trela kl. VI III miejsce - Karol Fitas kl. IV
Udział: Marta Wasik kl. VI, Sandra Sitkowska kl. VI, Izabela Fitas kl. VI, Kuba Trela kl. VI
Nagrody specjalne: Antoni Mikołajczyk kl. V, Kacper Stolarczyk kl. VII
GRATULUJEMY.

Organizatorzy: p. Andrzej Kowalczyk, p. Mariola Kamińska, p. Aldona Kowalczyk

 

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ