Get Adobe Flash player

Finał XXVIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

Dnia 17 maja 2024 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach odbył  się finał XXVIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej. Tematyka obejmowała znajomość treści Ewangelii wg św. Mateusza. Wzięło w nim udział 110 dzieci i młodzieży z naszej diecezji. Naszą szkołę reprezentowało sześć uczennic: Patrycja Kowalczyk kl. IV, Hanna Siwek kl. IV, Olga Błażejczyk kl. V, Julia Kisiel kl. V, Lena Kowalczyk kl. V i Małgorzata Kowalczyk kl. VI.

Miło nam poinformować, że dwie uczennice Naszej Szkoły: Lena Kowalczyk i Małgorzata Kowalczyk zostały laureatkami konkursu. Dziewczynki do konkursu przygotował katecheta: ks. Mariusz Rozin. Serdecznie gratulujemy uczennicom oraz opiekunowi!

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ