Get Adobe Flash player

XVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Feliksa Raka


17 listopada 2023 r. odbyła się gala wręczenia nagród laureatom XVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Feliksa Raka. Do konkursu uczennice przygotowały: Pani Barbara Mulewicz oraz Pani Teresa Siwek Wydarzenie odbyło się w nowo powstałej Placówce Kultury w Krasocinie. W konkursie wzięło udział 132 uczestników, wśród nich było kilkoro uczniów z naszej szkoły. Łącznie nadesłano 396 wierszy. Najważniejszym punktem wieczoru było uroczyste wręczenie nagród laureatom. Rozstrzygnięcie konkursu okazało się szczęśliwe dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Oto lista laureatów:
II miejsce Zuzanna Skiba, klasa II a
III miejsce Aleksandra Gaik, klasa II b
Wyróżnienia
I – Siwek Antoni, klasa II b
II –Lichosik Zuzanna, klasa II b
III- Kowalczyk Agata, klasa II b
III-Kowalczyk Szymon, klasa II b

Dumy ze swych podopiecznych nie kryła wychowawczyni klasy II b, p. Teresa Siwek, która wraz z rodzicami wyróżnionych uczniów uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu
konkursu. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie w środowisku lokalnym i życzymy dalszych sukcesów w twórczej zabawie słowem.

 

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ