Warsztaty wielkanocne

27.03.2024 r. odbyły się warsztaty matematyczno-wielkanocne dla dzieci z dwóch oddziałów zerowych 0A "Misie" i 0B "Tygryski"  oraz ich rodziców, dziadków i osób z najbliższego otoczenia. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu "Matematyczne  potyczki" dofinansowanego z Fundacji mBanku w ramach programu granatowego "Rosnę z matematyką". Dzieci zaśpiewały dwie piosenki oraz zagrały na instrumentach. Uczestnicy warsztatów uzyskali informacje od koordynator projektu o postępach w realizacji projektu oraz uzyskali praktyczne wskazówki do rozwijania umiejętności matematycznych ich dzieci. Rodzice i dziadkowie wraz z dziećmi przygotowywali wielkanocne stroiki z żywymi kwiatami, ziemią, kamyczkami i ozdobami według załączonej instrukcji.

Należało odmierzyć odpowiednią ilość materiałów i postępować krok po kroku, zgodnie ze wskazówkami. Stroiki będą wspaniałą ozdobą na stole wielkanocnym podczas nadchodzących Świąt. Najlepsze życzenia świąteczne dla rodziców i dzieci złożyła wicedyrektor p. Teresa Szczepańska. Dziękujemy rodzicom i dziadkom za aktywny udział w warsztatach oraz przyjemnie i pożytecznie spędzony czas wspólnie z dziećmi. Organizatorzy p. Magdalena Kawka, p. Małgorzata Spurek oraz koordynator projektu p. Aldona Kowalczyk