Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Podsumowanie akcji zbierania nakrętek w roku szkolnym 2014/15

Zakończyliśmy tegoroczną akcję zbierania nakrętek (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych, itp.). Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ponad 200 uczniów naszej szkoły udało się nam zebrać ponad 370 kg (152 300 sztuk).

Liderem akcji została klasa czwarta (29647 sztuk). Niewiele mniej zebrały klasa szósta (20365 sztuk) oraz klasa pierwsza "a" (19845 sztuk).

Najwięcej nakrętek uzbierała uczennica klasy szóstej Klaudia Piec (6347 sztuk). Bardzo dużo zebrali także Marceli Uronek (4928), Wiktoria Kukla (4850), Wiktoria Marcinkowska (4262) i Igor Piec (3969).

W akcji wzięły udział obydwa oddziały przedszkolne, wszystkie klasy szkoły podstawowej, klub 4H oraz klasa III gimnazjum. Najlepsi "zbieracze" zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami książkowymi. Koordynatorem tego przedsięwzięcia był pan Edward Karpiński.

W bieżącym roku szkolnym zbiórka nakrętek przeznaczona była dla konkretnej osoby. Pomagaliśmy ciężko chorej Kamilce z Kozłowa w uzbieraniu niezbędnych środków na zakup wózka inwalidzkiego.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI, ZA DAR WASZYCH CIEPLUTKICH SERC.

Jednocześnie zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek, również przez całe wakacje. W przyszłym roku szkolnym akcja będzie kontynuowana.

Pamiętajmy, że zbiórki nakrętek nie tylko pomagają dofinansować wózki inwalidzkie, protezy i sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych, dzięki czemu zyskują oni szansę na lepsze życie. Dodatkowo korzysta na tym środowisko. Nakrętki są powtórnie przetwarzane, a nie trafiają na wysypiska śmieci, nie przyczyniają się do degradacji naszego naturalnego środowiska.

Dlatego apelujemy:

NIE WRZUCAJCIE NAKRĘTEK DO ŚMIETNIKA, PRZYNIEŚCIE JE DO NAS LUB POWIADOMCIE NAS, A SAMI SIĘ PO NIE DO WAS ZGŁOSIMY.

Zobacz szczegółowe wyniki naszej akcji

 

Edward Karpiński

Bookmark and Share

Pomagamy - nakrętki

Włącz się do akcji - punkt zbiórki nakrętek znajduje się w naszej szkole

Twoje kliknięcie to obiad dla głodnego dziecka

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ