Obchody Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Dnia 21 stycznia 2011 roku w oddziale przedszkolnym naszej szkoły odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Z tejże okazji dzieci z oddziałów przedszkolnych przedstawiły inscenizację wiersza Ireny Suchorzewskiej, zaśpiewały piosenki, złożyły najszczersze życzenia swoim babciom i dziadkom oraz wręczyły im własnoręcznie wykonane prezenty – kolorowe kwiaty.

Po wzruszającym przedstawieniu, dzieci zaprosiły swoje babcie i swoich dziadziusiów na słodki poczęstunek na świetlicę szkolną. Licznie przybyłe babcie i dziadkowie wraz ze swoimi wnuczętami bardzo mile spędzili czas, chwilami zabawnie, chwilami wzruszająco. Uwieńczeniem tych wspaniałych chwil są zdjęcia...

Barbara Szmulik, Barbara Mulewicz