Zakończyliśmy kolejny rok szkolny

Na uroczystość zakończenia roku szkolnego przyszło nam w tym roku czekać bardzo długo. Zajęcia szkolne trwały prawie przez cały czerwiec, co niezbyt podobało się społeczności szkolnej przyzwyczajonej do wcześniejszych wakacji. Akademię z tej okazji przygotowali absolwenci szkoły podstawowej i gimnazjum pod kierunkiem pani Alicji Zawada oraz pana Ryszarda Kowalczyka. Wszystkim bardzo podobał się zaprezentowany program artystyczny, pełen radości z rozpoczynających się wakacji - dwu miesięcy wolnych od obowiązków szkolnych. Nie zabrakło w nim słów wdzięczności i podziękowań pod adresem pracowników szkoły i rodziców. Gimnazjaliści podziękowali również wicewójtowi panu Jackowi Sienkiewiczowi za pomoc w organizacji wycieczki. Słowa podziękowań skierowano również do radnych z naszego terenu za sfinansowanie wesołego miasteczka, które pojawiło się na placu szkolnym w dniu 08 czerwca 2012 r.

Dużo czasu zajęło wręczanie nagród i świadectw z wyróżnieniem. Były również listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców oraz sponsorów.

Uroczystość zakończyło przekazanie przez absolwentów gimnazjum na ręce Pani Dyrektor Zofii Marcinkowskiej pięknego tableau oraz wręczenie świadectw przez wychowawców klas.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI

Redakcja