Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2006 r. w naszej szkole obchodzono Święto Edukacji Narodowej. Klasa VI z panią Bogusławą Tkaczyk-Omastą przygotowała bardzo śmieszną akademię. Najpierw były krótkie, zabawne scenki o przedmiotach w szkole, m.in. matematyce, przyrodzie, itd. W drugiej części przedstawienia grupa uczniów rozmyślała, jak urządzić Dzień Nauczyciela w swojej szkole.

Oprawę muzyczną opracował nasz klasowy chórek przy pomocy pani Brygidy Jasnos. Dekoracje przygotował pan Andrzej Kowalczyk. Chyba każdemu się podobało.

Po zakończeniu uroczystości pan dyrektor nagrodził kilku nauczycieli za całoroczna pracę. Nagrodę dostała min.: pani Jolanta Kowalczyk i pani Małgorzata Grabiec. Nasza szkoła miała okazję gościć Wójta naszej gminy pana Józefa Siwka oraz emerytowanych pracowników szkoły. Pan wójt wręczył nagrody panu dyrektorowi Edwardowi Karpińskiemu i pani dyrektor Annie Resiak.

Dyrektor szkoły wygłosił krótkie przemówienie. Po zakończeniu uroczystości wszyscy goście i nauczyciele udali się na poczęstunek. Uczniowie wrócili do klas. Był to jeden z ciekawszych dni w naszej szkole.

Marta Błażejewicz