Rozstrzygnięcie konkursu „The magic of Christmas”

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu pod hasłem „The magic of Christmas” – Magia Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z wyzwaniem i przystąpili do rywalizacji.

Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia w postaci kartki świątecznej wraz z umieszczonymi na niej życzeniami w języku angielskim. Konkurs był adresowany do uczniów klas I-III oraz IV-VI szkoły podstawowej. Komisja konkursowa, oceniając prace brała pod uwagę poprawność językową, oryginalność życzeń, pomysłowość oraz estetykę wykonania.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce  Dawid Domoradzki (kl. III a) oraz  Błażej Raczyński (kl. III b)
II miejsce – Martyna Kisiel (kl. II a) oraz Laura Zapała (kl. III b)
III miejsce – Szymon Wójcikowski (kl. II b) oraz Wiktoria Karpińska (kl. IV)
IV miejsce – Klaudia Robak (kl. II b), Nikola Patyńska (kl. II b), Olaf Konieczny (kl. II a) oraz Klaudia Gołdyn (kl. IV)

Gratulujemy  zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.