Święto Mamy i Taty u przedszkolaków w Olesznie

23 maja 2013 r. w naszej szkole dzieci z oddziałów przedszkolnych, przygotowane przez wychowawczynie: p. Zdzisławę Kowalczyk, p. Iwonę Kwaca i p. Jolantę Kowalczyk, zorganizowały uroczyste Święto Mamy i Taty”.

Grupa 5 i 6-latków pod kierownictwem p. Zdzisławy Kowalczyk przygotowała „Taniec hiszpański” oraz montaż słowno-muzyczny pt. „ Kocham Cię Mamo, kocham Cię Tato”. 5-latki ze swoją wychowawczynią p .Iwoną Kwaca przygotowały inscenizację pt. „Bajka z życzeniami dla rodziców” oraz układ taneczny do piosenki Majki Jeżowskiej –„Tra ta ta ta. Natomiast grupa 6-latków pod opieką p. Jolanty Kowalczyk wystawiła „Bajkę o Kopciuszku” oraz taniec do melodii „Deszczowa piosenka”. Wszystkie grupy wystąpiły w ciekawych kostiumach przygotowanych przez rodziców i wychowawczynie. Na zakończenie mali artyści zaśpiewali zebranym rodzicom 100 lat. Występy bardzo podobały się naszym licznie zgromadzonym gościom. Mamusie i tatusiowie otrzymali od dzieci życzenia i własnoręcznie przygotowane, laurki i dyplomy.

Przedszkolaki i organizatorki