Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Konkurs na zbiórkę puszek

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na ZBIÓRKĘ PUSZEK ALUMINIOWYCH I METALOWYCH, organizowanym przez Urząd Gminy w Krasocinie.

Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe dla 5 uczniów, którzy zbiorą i przyniosą największą ilość (w kg) puszek (aluminiowych i metalowych). Dla wszystkich szkół biorących udział w akcji, przewidywane są sadzonki roślin przyjaznych pszczołom. Szkoła, której uczniowie przyniosą największą ilość (w kg) surowców (w przeliczeniu: ilość uczniów w szkole / ilość (w kg) dostarczonych przez placówkę surowców), zdobędzie nagrodę rzeczową.

Uczniowie będą mogli przynieść surowce w wyznaczonym terminie do szkoły, gdzie zostaną przyjęte, zważone i odnotowane w protokole. W dniu 07.06.2021r. surowce oraz protokoły (podpisane przez osobę przyjmującą surowce), zostaną odebrane z placówek oświatowych, ponownie zważone i przekazane firmie w celu zagospodarowania. Uwaga!!! Puszki (zgniecione), prosimy starannie zapakować - w worek i związać sznurkiem.

Drodzy uczniowie! Aktualnie puszki zbieramy w swoich domach - termin oddania puszek do szkoły zostanie ogłoszony w drugiej połowie maja 2021.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ