Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę - wyniki konkursu

W dniu 6 stycznia 2010 roku w naszej szkole został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”. Nadesłane ze wszystkich szkół w naszej gminie prace były przepiękne i na pewno kosztowały ich twórców ogromnej pracy. Po wnikliwej ich analizie komisja konkursowa przyznała nagrody w dwu kategoriach wiekowych: pięciolatków i sześciolatków. Otrzymali je następujący uczniowie:

w kategorii dzieci pięcioletnich:

  • I miejsce – Mateusz Mulewicz ze Szkoły Podstawowej w Olesznie,
  • II miejsce – Julia Gusta ze Szkoły Podstawowej w Ostrowie,
  • III miejsce – Patrycja Siwek ze Szkoły Podstawowej w Krasocinie.

W kategorii dzieci sześcioletnich nagrody otrzymali:

  • I miejsce – Kamila Wolska ze Szkoły Podstawowej w Ostrowie,
  • II miejsce – Julia Omasta ze Szkoły Podstawowej w Olesznie,
  • III miejsce – Karina Hajduk ze Szkoły Podstawowej w Cieślach.

Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymują nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy konkursu nagrody pocieszenia w postaci książeczek do kolorowania.

Organizatorzy konkursu składają podziękowania Lasom Państwowym Nadleśnictwa we Włoszczowe za objęcie patronatem konkursu oraz sponsorowanie nagród książkowych. Podziękowanie składamy również państwu Urszuli i Markowi Wójcikom za dofinansowanie naszego konkursu.

Jolanta Kowalczyk i Barbara Mulewicz

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ