Sprawozdanie z zawodów

15 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyły się na sali gimnastycznej zawody piłki ręcznej. O tytuł mistrzowskiej drużyny walczyli chłopcy i dziewczęta z klas piątych i szóstych. Zawodnicy przyjechali z kilku szkół.

O tytuł męskiej mistrzowskiej drużyny walczyli uczniowie z : Oleszna, Krasocina, Bukowy i Mieczyna; dziewczęta były reprezentowane przez uczennice ze szkół z Oleszna, Krasocina i Bukowy. Zawody odbyły się w godzinach : od 10.00 do 13.00. Przez trzy godziny byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji.

Ostateczne wyniki zawodów były następujące:

Kategoria męska

I miejsce – drużyna z Oleszna
II miejsce– drużyna z Bukowy
III miejsce – drużyna z Krasocina
IV miejsce – drużyna z Mieczyna

Kategoria dziewcząt

I miejsce – drużyna z Krasocina
II miejsce– drużyna z Oleszna
III miejsce – drużyna z Bukowy

Rywalizacja sportowa o tytuł mistrzowskiej drużyny w piłce ręcznej dostarczyła nam - młodej widowni - wiele emocji, a przede wszystkim dużo radości. Byliśmy dumni, że drużyna chłopców z Oleszna zajęła zaszczytne pierwsze miejsce.

Brawa za zwycięstwo !!!

Zuzanna Drej – uczennica klasy VI a