Nasz nowy konkurs

W dniu 01 lutego 2010 roku nasza szkolna witryna zmienia swój wygląd i adres internetowy. Z tej okazji ogłaszamy konkurs z nagrodami. Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 10 pytań dotyczących informacji zamieszczanych na naszej nowej stronie internetowej.

Pytania zostaną opublikowane w dniu 01 lutego, a na odpowiedzi czekamy do 07 lutego do godz. 20:00. Należy je przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Na pięciu uczestników konkursu czekają nagrody - akcesoria komputerowe. Regulamin konkursu znajduje się w zakładce: "Konkursy szkolne".

Zapraszamy do zabawy.