Konkurs ortograficzny dla najmłodszych

Dobiega końca konkurs ortograficzny dla uczniów klas starszych, ale to nie oznacza, że w naszej szkole kończymy internetowe zmagania z ortograficznymi bykami.

Teraz pora na najmłodszych.

Już za tydzień, w najbliższy poniedziałek opublikujemy pierwszy test ortograficzny. Do jego wypełnienia zapraszamy uczniów klas I - III szkoły podstawowej. W kolejnych tygodniach pojawią się kolejne dwa testy - w każdy poniedziałek po godz. 16:00. Będzie je można ściągać ze szkolnej strony internetowej -  w zakładce: KONKURSY SZKOLNE w okresie od 26 kwietnia do 10 maja 2010 roku.

Zainteresowanych uczniów prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: za trzy pierwsze miejsce nagrodą są pamięci USB pendrive, troje kolejnych uczestników otrzyma upominki książkowe.

Przypominamy, że uczestnik konkursu powinien ściągnąć test (plik Word) na przykład na pulpit swojego komputera, nadać mu nazwę, którą jest nazwisko i imię uczestnika, wypełnić go (tam również trzeba podać swoje imię i nazwisko) oraz przesłać w formie załącznika na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nie możemy tego sprawdzić, ale liczymy na uczciwość uczniów biorących udział w konkursie - mamy nadzieję, że będą to prace samodzielne, a nie wykonane przez ich rodziców lub starsze rodzeństwo. To jest konkurs wyłącznie dla uczniów.

Natomiast bardzo prosimy wychowawców, rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc dzieciom w ściągnięciu testu oraz wysłaniu go do organizatora konkursu.

Życzymy sukcesów.

Redakcja