Nasz sukces w przeglądzie przedstawień jasełkowych

10 lutego bieżącego roku uczniowie klas najmłodszych - „zerówka” i „pierwszaki”- oraz uczennice klasy V naszej szkoły uczestniczyli w Hufcowym Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych we Włoszczowie. Nasz zespół zajął II miejsce, które było „przepustką” do udziału w Chorągwianym Przeglądzie.

Warto było jechać 14 lutego aż do Białogonu – bo tam właśnie odbyły się kolejne eliminacje. Zespół Kolędniczy z Oleszna był najmłodszą grupą prezentującą jasełka. Występ bardzo spodobał się jury i uczniowie z Oleszna zdobyli wyróżnienie na 11 drużyn biorących udział w przeglądzie.

Zarówno dla dzieci jak i opiekunów nagroda ta była ukoronowaniem pracy i zachętą do udziału w kolejnych tego typu imprezach.

Opiekunowie Zespołu Kolędniczego