Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych

Został rozstrzygnięty konkurs „Oleszno w wiosennej szacie”, którego adresatami byli uczniowie nauczania zintegrowanego oraz uczniowie klas IV-VI, a także konkurs „Jedzmy kolorowo: jedzmy warzywa i owoce”, skierowany do przedszkolaków oraz uczniów klas I-III.

Przedmiotem konkursów były prace plastyczne wykonane dowolnymi technikami na formacie A4. Do organizatorów dotarło 66 prac (26 prac – „Oleszno w wiosennej szacie” i 40 prac – „Jedzmy kolorowo: jedzmy warzywa i owoce”).

Jury oceniając prace brało po uwagę: walory artystyczne i estetyczne, pomysłowość, zgodność z tematem.

Prace były naprawdę ciekawe i jak zawsze trudno było wybrać te najlepsze. Dlatego, oprócz nagród dla zwycięzców, pozostałym uczestnikom konkursu wręczymy dyplomy za udział, zachęcając ich tym samym do aktywnego udziału we wszystkich organizowanych przez szkołę konkursach.

Poniżej przedstawiamy laureatów:

Konkurs „Oleszno w wiosennej szacie”

Kategoria klasy I – III

• I MIEJSCE – Kamila Domoradzka, kl. III
  • II MIEJSCE – Dominika Mulewicz, kl. II
  • III MIEJSCE – Szymon Orzeł, kl. I

Kategoria klasy IV – VI

• I MIEJSCE – Artur Domoradzki, kl. V
  • II MIEJSCE – Marta Stolarczyk, kl. IV
  • III MIEJSCE – Hubert Drej, kl. V

Konkurs „Jedzmy kolorowo: jedzmy warzywa i owoce”

Kategoria: przedszkolaki