Marta Jasnos laureatką XXII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego

22 kwietnia odbył się ostatni etap XXII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. Konkurs organizowany był przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Kielcach oraz Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Tematem tegorocznego konkursu dla uczniów gimnazjum były listy ewangeliczne św. Pawła.

Tytuł laureata w tej kategorii wiekowej zdobyło 8 uczniów. W gronie najlepszych znalazła się uczennica naszej szkoły Marta Jasnos z kl. IB gimnazjum.

Uroczysta Gala wręczenia nagród połączona z głośnym czytaniem Pisma Świętego odbędzie się 17 maja w Muzeum Narodowym w Kielcach - dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich.

Gratulujemy!