Zwycięzcy Gminnego Konkursu Plastycznego

24 maja 2016 odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom Gminnego Konkursu Plastycznego na okładkę do wybranej książki Henryka Sienkiewicza. Organizatorem i fundatorem nagród była Gminna Biblioteka Publiczna w Krasocinie. Konkurs miał na celu rozbudzanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży oraz przybliżenie im dzieł wielkiego pisarza Henryka Sienkiewicza.

Złożone prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Justyna Marcinkowska - nauczycielka Zespołu Placówek Oświatowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie i Andrzej Kowalczyk - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej i Publicznego Gimnazjum w Olesznie. Nagrody oraz dyplomy laureatom wręczyli Wójt Gminy Krasocin Ireneusz Gliściński oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasocinie Aleksandra Klim. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Kategoria Szkoła Podstawowa
II miejsce - Martyna Poddębniak - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie
III miejsce - Zuzanna Łączek - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie
Wyróżnienia:
- Zuzanna Kowalczyk - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie

Kategoria Gimnazjum
I miejsce - Dominika Mulewicz - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej  w Olesznie
II miejsce - Klaudia Piec - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie.