Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Gminny Mistrz

W ortografii znów nie mamy sobie równych. Potwierdził to kolejny Gminny Konkurs Ortograficzny klas II i III kształcenia zintegrowanego, który odbył się w Bukowie dnia 21 maja 2008 roku. Celem konkursu było popularyzowanie zasad poprawnej i estetycznej pisowni. Konkurs organizowany był dwustopniowo; w wyniku eliminacji szkolnych do szczebla gminnego zakwalifikowały się następujące osoby:

  • Aleksandra Lichosik – kl. III
  • Katarzyna Dankowska – klasa III
  • Daniel Gwóźdź – kl. III

Do udziału w konkursie uczniów naszej szkoły przygotowywała pani Barbara Szmulik.

W konkursie gminnym wzięły udział 22 osoby z ośmiu szkół gminy Krasocin.

Zadaniem uczniów było bezbłędne napisanie dyktanda pt. „Porządek bardzo pożądany”.

Dla większości uczestników tekst dyktanda okazał się trudny, tylko nieliczni poradzili sobie z takim wyzwaniem. Wszystkich piszących pokonała nasza uczennica Ola Lichosik zdobywając I miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni. Cieszymy się, że godnie reprezentowała naszą szkołę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

wychowawczyni Barbara Szmulik

HTML clipboard
  • Aleksandra Lichosik – kl. III

  • Katarzyna Dankowska – klasa III

  • Daniel Gwóźdź – kl. III

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ