Wystawa szopek

W tym roku, po raz pierwszy w naszej szkole, odbył się konkurs szopek bożonarodzeniowych. Organizatorką przedsięwzięcia była katechetka, pani Dorota Sitkowska. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły podstawowej. Świadczyła o tym ilość przepięknych szopek, samodzielnie wykonanych przez uczniów.

Jury konkursu postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom jednakowe nagrody, gdyż każdy z nich wykazał się dużym zaangażowaniem i oryginalnością pomysłów.

Wraz z konkursem szopek odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, zorganizowany przez p. Bogusławę Tkaczyk-Omasta. Wystawa szopek oraz kartek świątecznych miała miejsce w świetlicy szkolnej. Uprzyjemniła ona spotkanie opłatkowe pracowników szkoły i przedstawicielek kuratorium – p. A. Świerczewskiej i p. A. Głowackiej.

Emilia Tkaczyk