Gminny Festiwal Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych

Uczennice naszego gimnazjum wzięły udział w Gminnym Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim i Niemieckim, który odbył się w Bukowie 14 grudnia 2006 roku.

Natalia Grabiec, Liwia Budzynowska, Ewa Rak, Katarzyna Wójcik z klasy III a oraz Klaudia Cierpica, Karolina Drej, Emilia Lis, Katarzyna Skwarek z klasy I zaprezentowały trzy piosenki angielskie („Christmas time”, „Oh come All”, „We waited”) i trzy niemieckie („Stille Nacht”, „Du Liber Weihnachtsmann”, „Es ist für uns eine Zeit angekommen”).

Jury doceniło wykonanie wszystkich utworów przyznając naszej szkole I miejsce.

Jako nagrodę dla szkoły otrzymaliśmy duży słownik anglojęzyczny, a indywidualnie każda z uczestniczek wzbogaciła swoja kolekcję kubków i podkładek pod myszkę do komputera.

Uczestniczki