Szkolny konkurs internetowy

W Dniu Dziecka został rozstrzygnięty szkolny konkurs internetowy o najlepszą stronę internetową klasy. Jego pomysłodawcą i organizatorem był Pan Dyrektor Edward Karpiński, a nagrodę ufundował Komitet Rodzicielski.

W konkursie wzięło udział pięć zespołów klasowych ze szkoły podstawowej i cztery z gimnazjum. Ich zadaniem było przygotowanie strony internetowej prezentującej biorącą udział w konkursie klasę - uczniów, ich zainteresowania, dokonania, podejmowane działania.

Opracowane i umieszczone na szkolnym serwerze strony mieli okazję ocenić Internauci. Największą liczbę ich głosów uzyskała klasa IIIB gimnazjum. Jednak ostateczną decyzję podjęła siedmioosobowa komisja, w skład której weszli:

• dyrektor szkoły – przewodniczący,
  • dwoje rodziców – wytypowanych przez Radę Rodziców,
  • dwoje nauczycieli – powołanych przez dyrektora szkoły,
  • uczeń szkoły podstawowej – wytypowany przez Samorząd Uczniowski,
  • uczeń gimnazjum – wytypowany przez Samorząd Uczniowski.

Oceniano:

• szybkość działania i czas ładowania strony startowej (głównej) i podstron,
  • nawigację,
  • treść,
  • szatę graficzną.

Wyniki konkursu:

• I miejsce - klasa IIIB
  • II miejsce - klasa VI
  • III miejsce - klasa IG
  • IV miejsce - klasa V
  • V miejsce - pozostałe klasy

GRATULUJEMY !!!!!