Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Wiemy najwięcej o przyrodzie ...

11 października 2005 roku w Starostwie Powiatowym we Włoszczowe odbyła się V edycja "Konkursu wiedzy o środowisku przyrodniczym powiatu włoszczowskiego". W konkursie wzięło udział 45 uczniów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, w tym trzy uczennice naszego gimnazjum: Monika Błażejewicz, Katarzyna Stolarczyk i Ewa Łączek z klasy III b.

Pytania były trudne, ale ze względu na atrakcyjne nagrody warto było się potrudzić. I tak, pierwsze miejsce zajęła Monika Błażejewicz z klasy III b. Pozostałym uczestnikom zabrakło zaledwie kilku punktów, aby wziąć udział w rywalizacji o miejsce na podium. Ale żaden z konkursowiczów nie odszedł z pustymi rękami - wszyscy otrzymali atlasy geograficzne.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu uczestnicy wysłuchali wykładu Dariusza Sommerfelda, który opowiadał o atrakcjach Przedborskiego Parku Krajobrazowego. Zaprosił nas tez do udziału w kolejnym konkursie, tym razem o samym Przedborskim Parku krajobrazowym. Na pewno nie zabraknie na nim reprezentantów naszego gimnazjum.

Uczestniczki konkursu

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ