SZEŚCIOLATKI NA SZÓSTKĘ

18 marca 2005 roku w Szkole Podstawowej w Bukowie odbył się gminny konkurs czytelniczy pt. „Książka przyjacielem człowieka” adresowany do dzieci sześcioletnich.

Przedszkolaki z naszej szkoły udowodniły, że świetnie poruszają się po bajkowym świecie. Drużyna w składzie: Kasia Dankowska, Ola Lichosik, Artur Domoradzki bardzo dobrze odpowiadała na pytania i łatwością poradziła sobie aż z ośmioma konkurencjami.

Zasługa w tym wychowawczyni p. Małgorzaty Grabiec i rodziców, którzy systematycznie czytali dzieciom baśnie. Fotografia uczestników konkursu czytelniczego zamieszczona została w gazecie „Słowo Ludu” Po konkursie, słodkim poczęstunku sześciolatki obejrzały przedstawienie pt. „Brzydkie kaczątko”.

Piękne nagrody książkowe i dyplomy wręczyła wszystkim dzieciom p. Anna Świerczewska, wizytator włoszczowskiego oddziału Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Natalia Grabiec, kl. I a GIM