„CO FRUWA I HASA PO POLACH I LASACH” - finał powiatowy

W dniu 28.04.2005 r. została rozstrzygnięta druga edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Co fruwa i hasa po polach i lasach”.

Członkami komisji konkursowej byli: pan Wizytator Ludwik Maksalon, pani Wizytator Anna Świerczewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Olesznie pan Edward Karpiński oraz pani Beata Zięba ze Szkoły Podstawowej w Dobromierzu.

Tegorocznymi zwycięzcami w kategorii klas I-III zostali:

• I miejsce – Aleksandra Prokop ze Szkoły Podstawowej w Olesznie,
  • I miejsce – Dominika Adamus ze Szkoły Podstawowej w Moskorzewie,
  • III miejsce – Dominika Adamczyk ze Szkoły Podstawowej w Seceminie.

W kategorii klas IV-VI zwyciężyli:

• I miejsce – Patrycja Stępnik ze Szkoły Podstawowej Bukowie,
  • II miejsce – Karolina Grabowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włoszczowie,
  • III miejsce – Weronika Ptak ze Szkoły Podstawowej w Koniecznie.

Nagrodę specjalną ufundował również pan Ludwik Maksalon, a zdobyła ją Dominika Adamus ze Szkoły Podstawowej w Moskorzewie.

Pragniemy podziękować sponsorom naszego konkursu, a byli nimi: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie – nagrody rzeczowe, Nadleśnictwo Włoszczowa – nagrody książkowe oraz Wodociągi Kieleckie i piekarnia państwa Ziółkowskich – słodki poczęstunek.

Zobacz fotki z finału konkursu

Organizatorzy