Konkurs „Bezpieczne zabawy zimowe” rozstrzygnięty!

20 stycznia w naszej szkole rozpoczęła się akcja profilaktyczna pod hasłem: „Bezpieczne ferie zimowe.”  Przypomnijmy, że w ramach przedsięwzięcia uczniowie klas I-IV szkoły podstawowej oraz przedszkolaki uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym asp. Marcinem Suchackim oraz wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem: „Bezpieczne zabawy zimowe”.

W przedostatnim dniu nauki przed feriami konkurs plastyczny został rozstrzygnięty i podczas apelu poświęconemu tematyce bezpieczeństwa nastąpiło uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Rodziców. Jury wybrało i nagrodziło kilkanaście spośród 60 prac plastycznych.

Konkurs został rozstrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych:

• I grupa – oddziały przedszkolne, które otrzymały wyróżnienia
  • II grupa – uczniowie klas I-III SP

I miejsce: Bartosz Kisiel, kl. III ex aequo Julia Amanda Kowalczyk kl. III
II miejsce: Olga Barcińska kl. Ib – Anna Gacia, kl. Ia
III miejsce: Klaudia Smolarek, kl. Ib – Kamila Gacia, kl. II
Wyróżnienia: Zuzanna Łączek, Aleksandra Szklarz, Kaper Bernacki, Sebastian Mazur, Izabela Lichosik, Piotr Zieliński, Dawid Domaradzki, Kinga Łączek, Dawid Szyndler, Mateusz Omasta, Wiktoria Karpińska, Ewa Dankowska.

• III grupa – uczniowie klas IV-VI

I miejsce: Piotr Lichosik, kl. IVa
II miejsce: Dominika Mulewicz, kl. VI
III miejsce: Jakub Kuśmierczyk, kl. VI
Wyróżnienia: Maja Mikołajczyk, Julia Omasta, Piotr Szymon Lichosik.

Gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.

Anna Mietelska
Bogusława Tkaczyk-Omasta