Konkurs rozstrzygnięty, nagrody rozdane

Zakończyliśmy siódmą edycję internetowego konkursu ortograficznego: "Ortograficzna corrida". Wzięło w nim udział 42 uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Do redakcji wpłynęło 165 dyktand.

Uczestnicy konkursu musieli nie tylko pokonać wiele ortograficznych "byków", ale również poradzić sobie z obsługą aplikacji Word i poczty internetowej. Każdy z uczestników musiał wypełnić i odesłać do naszej redakcji pięć dyktand. Niestety, szesnastu uczestników nie spełniło tego warunku.

Maksymalną liczbę punktów zdobył uczeń klasy VI Radosław Sitkowski, zajmując tym samym pierwsze miejsce.

Kolejne miejsca zajęli:

• II miejsce - Dominika Mulewicz, klasa VI - 249 punktów,
  • III miejsce - Kinga Gwóźdź, klasa VI - 248 punktów,
  • IV miejsce - Wiktoria Picheta, klasa V - 247 punktów,
  • V miejsce - Adrian Kowalczyk, klasa IVa - 245 punktów,
  • VI miejsce - Magdalena Tkaczyk, klasa VI - 243 punkty.

Szczegółowe informacje o uzyskanych punktach przez pozostałych uczestników można znaleźć TUTAJ.

Nagrody - pięknie wydane albumy ufundowane przez Radę Rodziców oraz okolicznościowe dyplomy zostały przekazane laureatom konkursu na apelu szkolnym w dniu 30 stycznia 2014 r.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok, na kolejną edycję konkursu: "Ortograficzna corrida".

Redakcja