Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Walentynki

14 lutego, ach! Co to był za dzień! Święto zakochanych, podkochujących się i kochliwych, słowem, tych, którzy wiedzą, co to miłość. To „miłosne” święto obchodzono też w naszej szkole.

Wcześniej zrobiono „skrzynkę walentynkową”, którą umieszczono na świetlicy. Tam można było wrzucić kartki walentynkowe dla swoich sympatii. W Dzień Zakochanych „amorki”, czyli kilka dziewcząt z naszej szkoły roznosiły walentynkową pocztę po klasach. Niektórzy z nas dostali rekordową liczbę karteczek. Ci to mają szczęście w miłości!

O godzinie 15.00 rozpoczęła się dyskoteka. Uczniów z klas młodszych było bardzo mało, tak więc prawdziwa zabawa rozpoczęła się dopiero o godzinie 17.00, kiedy to przyszli starsi uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Wszyscy bawili się znakomicie. Tego wieczoru królowały wolne, nastrojowe piosenki, które doskonale wpisywały się w „klimat” tego dnia. Do tańca ruszyli także nauczyciele, odrywając się od szkolnych obowiązków.

To był wyjątkowo miły dzień.

Katarzyna Skwarek kl. I Gim.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ