Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Wizyta Świętego Mikołaja

Jak co roku do naszej szkoły 6 grudnia zawitał św. Mikołaj. Przyniósł on bardzo, bardzo dużo prezentów dla każdego ucznia naszej szkoły. Ponieważ jego worek był ciężki, musiał mu pomóc jeden aniołek. Zaskoczyły nas dwa diabły, gdyż także pomagały Mikołajowi, jednak nie mogły się powstrzymać od „straszenia” tych bardziej niegrzecznych dzieci.

Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z prezentów. Po rozdaniu upominków nasz coroczny gość udał się w dalszą podróż. Niestety nie chciał nam zdradzić, dokąd jedzie i czym. Zastanawiamy się, dlaczego przed szkołą nie było sani Mikołaja i Jego pomocnika Rudolfa – renifera z czerwonym noskiem! To zawsze pozostanie dla nas tajemnicą.

 

Liwia Budzynowska, Natalia Grabiec kl. III a

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ