Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Mikołaj w szkole

6 grudnia w naszej szkole jak co roku odbyły się „ mikołajki”. Właśnie w tym dniu każdy został obdarowany prezentem przez św. Mikołaja. W szkole „święty” wyznaczył swych pomocników, a byli nimi gimnazjaliści: Marcelina Olczyk, Edyta Wdowiak, Michał Czarnogórski, Justyna Suliga. Niestety, sam obdarowujący ( Mikołaj) zachorował i musiał go zastąpić Marcin Ciupiński.

Tak dobrze zagrał swą rolę, że nikt nie dostrzegł różnicy między prawdziwym „świętym” a uczniem naszej szkoły. Każdy w zamian za otrzymany prezent musiał zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszyk (nie wykluczając nauczycieli). I tak po całym dniu wrażeń musieliśmy wrócić do brutalnej rzeczywistości. Wszyscy byli zadowoleni ze swych upominków, a Marcin za to, że wcielił się w rolę Mikołaja- poza satysfakcją otrzymał duże honorarium przysłane z ....Laponii.

Edyta Wdowiak i Marcelina Olczyk, kl. II b GIM.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ